Nadanie tytułów Członków Honorowych Stowarzyszenia Forum Audytorów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Dnia 04.03.2023 r., podczas Walnego Zebrania Stowarzyszenia Forum Audytorów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, została przyjęta jednogłośnie Uchwała nr 4/2023 o nadaniu tytułów Członka Honorowego. Uznanie to zostało przyznane wyjątkowym osobom, które wykazały się niezwykłym zaangażowaniem i osiągnięciami w pracy naukowej w dziedzinie audytu bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Tytuł Członka Honorowego Stowarzyszenia Forum Audytorów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego otrzymali:

  1. Pan prof. dr hab. inż. Marian Tracz
  2. Pan prof. dr hab. inż. Stanisław Gaca
  3. Pan dr hab. inż. Kazimierz Jamroz, profesor Politechniki Gdańskiej
  4. Pan dr hab. inż. Jan Kempa, profesor Politechniki Bydgoskiej
  5. Pan dr inż. Lech Michalski, profesor Politechniki Gdańskiej

Uchwała została przyjęta przez 32 głosujących, co świadczy o ogromnym uznaniu dla wkładu tych wybitnych naukowców w rozwój audytu bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Ich praca przyczyniła się do wdrażania nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz kształcenia nowej kadry audytorów, dzięki czemu Polska zyskuje coraz lepszą renomę w tej dziedzinie.

Nadanie tytułów Członków Honorowych Stowarzyszenia Forum Audytorów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego to również wyraz wdzięczności za zaangażowanie i ciężką pracę tych wybitnych osobistości. Ich wiedza i doświadczenie są nieocenione w dalszym rozwoju nauki oraz w praktycznych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów w pracy naukowej oraz w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.

Poniżej znajdują się treść uchwały:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.