Notifications
Clear all

5-6 listopada 2022 ośrodek Drogowiec w Pokrzywnej


Mariusz Grzesica
(@mariusz)
Member Moderator
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 77
Topic starter  

treść wiadomości email:

 

Zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie członków Stowarzyszenia.

Spotkanie planowane jest 5-6 listopada 2022 roku w ośrodku szkoleniowym Drogowiec w Pokrzywnej. 
Koszt ok. 250 zł. Zaczynamy w sobotę 5 listopada obiadem (godzinę ustalimy). Kończymy w niedzielę 6 listopada także obiadem. Koszt 250 zł obejmuje nocleg, 2 obiady, kolacja przerwy kakowe. 
Proszę potwierdzić swoją obecność wypełniając formularz:
 
 
Proszę o wypełnienie formularza w przeciągu tygodnia. 
 
Strona ośrodka jest na FB. Można także zerknąć na ośrodek pod linkiem:
 
Plan spotkanie prześlemy zainteresowanym w innym terminie. Będziemy rozmawiać o planach Stowarzyszenia. Jeśli ktoś z Państwa chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami, proszę o zgłoszenie chęci wygłoszenia referatu i temat referatu. 

Pozdrawiam,

Monika Bielewska 

Prezes Zarządu

Stowarzyszenie Forum Audytorów 

Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

stowarzyszenie.audytorzy.brd@gmail.com

 

 

w temacie poniżej proszę pisać w powyższej sprawie


   
Cytat
Monika Bielewska
(@monika-bielewska)
New Member
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 1
 

W związku z tym, że mam wiele informacji o tym, że termin lub miejsce nie jest dla Państwa dogodne, spotkanie odwołuję. Szukam innego miejsca. 

Pozdrawiam,

Monika Bielewska 


   
OdpowiedzCytat
mariusz.augustyn
(@mariusz-augustyn)
New Member
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 1
 

Dzień dobry,

Chciałbym zostawić tutaj swoje zdanie dot. propozycji spotkania... Wg mnie pomysł jest bardzo dobry, miejsce również jak na pierwszy raz. Myślę, że nie ma co się ograniczać do jednej miejscowości (szczególnie Warszawy, tylko ze względu na fakt, że tam zarejestrowano Stowarzyszenie), zresztą Stowarzyszenie jest ogólnopolskie i za każdym razem ktoś gdzieś będzie miał dalszy dojazd, to zrozumiałe.
Przy organizacji tego typu spotkań, nie damy rady każdemu dogodzić odnośnie miejsca i terminu, niestety. Po prostu nie za każdym razem wszyscy przyjadą.

Jedyne nad czym można pomyśleć, po takich głosach, to czy nie organizować spotkań w większych miastach z lepszą dostępnością pociągów, bo rzeczywiście podróż samochodem 5-6h może być dla niektórych męcząca.
Poza tym, to że jednym razem spotkanie jest w Szczecinie, nie oznacza, że kolejne nie może być w Rzeszowie 😉

Przy okazji - bardzo dobrym pomysłem wg mnie jest prowadzenie rozmów tutaj na Forum, zamiast droga mailową - bo np. nieporozumieniem jest otrzymywanie przez ok. 60 osób maili o treści "Dalej nie było?"...

 

 


   
OdpowiedzCytat